Lezárult a 10. Pécsi Rotary Advent

2023. december 21-én négy kisdiák számára került átadásra 150-150 ezer Ft összegű adomány, ezzel lezárult az idei évi Pécsi Rotary Advent eseménysorozat.

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy ez évben immáron 10. alkalommal tudtuk megszervezni ezt a már hagyományt teremtő pécsi ünnepi programsorozatot a pécsi Széchenyi téren.

Idén az Advent időszakában összesen 31 kisdiáknak és szüleiknek tudtunk örömet szerezni és kimagasló, összesen 4.650.000 Ft összegű adományt tudtunk eljuttatni a tehetséges és rászoruló pécsi diákok számára.

Az alábbi fotóválogatással szeretnénk megköszönni a támogatóink adományait és a pécsi általános és középiskolák munkáját, akik csodálatos ünnepi műsorokkal örvendeztettek meg bennünket és a nézőközönséget az adventi estéken Pécs főterén.